להיות מעצב גרפי

לא מספיק להשתמש בתוכנה חינמית כדי ליצור מודעה פרסומית או שיווקית בפייסבוק. כדי לשכנע את קהל היעד של כל ארגון, יש להציג חשיבה מקיפה כיצד לקדם ולפרסם לקהל היעד בצורה מקצועית תוך העברת מסרים מכירות ושיווקיים בצורה יעילה. מעצב גרפי מוכשר מבין כיצד לערבב את הצבעים הנכונים תוך שמירה על קומפוזיציות ברמה גבוהה ועל חוקתיות על מנת לבנות את המודעה המסחרית או השיווקית שתופיע ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. בפוסט הבא נסביר את כל מה שאתה צריך לעשות כדי להיות מעצב גרפי, כולל מדריכי וידאו שנוצרו רק בשבילך ביוטיוב. אם אתה מעוניין ללמוד עוד על הקריירה הזו, תוכל לדעת על ידי צפייה בסרטונים אם אתה מתעניין בתחום זה.

מעוניין ללמוד עוד על הקריירה הזו? יש לבצע לימודים מקיף, הכולל צפייה בסרטוני יוטיוב!

לפני שמתחייבים לקריירה בעיצוב גרפי, יש לבצע לימודים מקיף, הכולל צפייה בסרטוני יוטיוב, ביקור באתרים רבים ועוד שפע של פעילויות אחרות. כדי להיות מעצב גרפי, עליך להבין את כל המיומנויות הקוגניטיביות מעבר לשימוש בכלי אדובי . כדי להפוך למעצב גרפי, עליך ללמוד תחילה כיצד להשתמש בחבילות התוכנה InDesign, Photoshop ואילוסטרייטור. לכל תוכנה יש פונקציה ייחודית בעולם הפרסום, והקפדה על עקרונות עיצוב גרפי בעבודה עם תוכנת גרפיקה של אדובי היא מה שיעזור לכם להתחיל בתחום. בוגרי קורס זה צריכים לבנות תיק עבודות מקצועי במהלך השכלתם, שכן זה מה שנדרש כיום כדי להתחיל לעבוד בארגוני הייטק או תאגידים המקדמים ארגונים. אם יש לך את הדחף היזמי ותיק העבודות שלך מתקשר את שפת העיצוב תוך הקפדה על קריטריונים רבים, תקבל אישור לעבוד במהירות או מדי פעם ליצור לעצמך חברה עצמאית.

מה לומדים מעצבים גרפיים בבית הספר?

מעצבים גרפיים לומדים כיצד להשתמש בתוכנת פוטושופ כדי ליצור פרסומות ומודעות מכירה המשתמשות בוויזואליות כדי להעביר מסרים מכירתיים ושיווקיים. כולנו שמענו שתמונה שווה אלף מילים כי היא מעבירה מסר. תפקידו של המעצב הגרפי הוא לוודא שבתמונה יהיו הרבה חלקים ואפקטים שונים שמתקשרים ומבטאים משמעויות שונות.

אילוסטרייטור נחשבת כתוכנה קריטית בלימודי עיצוב גרפי

תוכנת אילוסטרייטור נחשבת כתוכנה קריטית בלימודי עיצוב גרפי מאחר והיא מאפשרת למעצבים גרפיים לבנות את כל נושא המיתוג והפרסום. תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנה רב תחומית, והיא מנוצלת לא רק על ידי מעצבים גרפיים, אלא גם בעולמות הציור ובתחומים רבים אחרים המכילים אנימציות. תוכנית אילוסטרייטור עובדת עם קווים וצורות ומתאימה לכל קהל או סגנון. התוכנית פופולרית מאוד ליצירת לוגואים, אך היא גם מועילה למדי בתחום ההייטק ליצירת אינפוגרפיקה ויישומים אחרים.

בונה חוברות שעובד עם כמויות גדולות של טקסט מיישומי טקסט שונים

InDesign  הוא בונה חוברות שעובד עם כמויות גדולות של טקסט מיישומי טקסט אחרים כגון Excel Word. מכיוון שעסקי דפוס אינם מקבלים קבצים סופיים להדפסה מכלי טקסט אחרים אלה, סופרים מוצאים את זה שימושי. תוכנית זו יוצאת דופן בכך שהיא פועלת היטב עם כלי פוטושופ ואילוסטרייטור ומאפשרת לך לחלץ קבצים גדולים עם איכות הדפסה גבוהה במיוחד. במהלך הקורס תערבבו את שלושת האפליקציות ותצרו תיק עבודות תוך שמירה על מסונכרנות בין נושאי הלימוד ותוכנות הגרפיקה הממוחשבת. כיום, תיק העבודות הוא הדבר הכי משמעותי להדגים לאנשים שמעסיקים אותך שאתה באמת מבין עניין.

במכללה אתה לומד עיצוב גרפי? או שצריך ללמוד באינטרנט?

כיום, אנו יכולים לראות כיצד האינטרנט שינה את הדרך שבה אנשים לומדים בכל רחבי העולם. מכללות ומוסדות רבים עברו לחנך את הסטודנטים שלהם באינטרנט דרך האינטרנט, כפי שעשינו בחמש עשרה השנים האחרונות. בית הספר מציע לתלמיד תוכנה המקשרת בין מכונות הדומות או מתפקדות עם תוכנית זום. במהלך השיעור, המדריך והתלמיד מתחברים דרך תוכנית החיבורים, והמורה יכול לצפות במסך התלמיד תוך כדי דיון כיצד ליצור גרפיקה תוך הקפדה על הנחיות העיצוב הגרפי. במהלך השיעור, המדריך יסביר הוראות ותקנון עיצוב גרפי בסיסי, והתלמיד יצטרך להתאמן. אם נקודה בשיעור לא ברורה, המורה יעבור שוב על כל המהלכים הגרפיים כדי להבטיח שהתלמיד יבין. בסיומו של כל קורס עיצוב גרפיקה ממוחשבת, התלמיד מקבל מטלות קשות לפיתוח לוגו או מצגת, אותם עליו להגיש לאחר מכן למדריך. אם מתעוררת בעיה במהלך השבוע שאינה ברורה, התלמיד רשאי לפנות לסיוע מכל מקור זמין. למידה פרטנית אחד על אחד מבטיחה שהתלמיד מקבל יחס ותשומת לב מלאים, המאפשרים הישגים מלאים בקורס.

עבודה כמעצבת גרפית

הקורונה שינתה את צורת החשיבה של כולם, כולל אלו בעולם הטכנולוגי, שמחדש כל הזמן דרכים חדשות ליצור ולהעביר מידע. בחברות הייטק, אנו יכולים לראות שפע של מעצבים גרפיים המשתפים פעולה עם מהנדסים ומתכנתים כדי ליצור דיאגרמות וחוויות משתמש עבור הסחורה שחברות הייטק בונות. בעשור האחרון גיסו משרדי הייטק אינספור מעצבים גרפיים, מה שגרם לצורך משמעותי בגרפיקאים. לפני עשר שנים, רוב בוגרי המעצבים הגרפיים עמדו לעבוד אך ורק בבתי דפוס או בחברות הוצאה לאור. המצב היום שונה, וניתן לראות שמעצבים גרפיים מעדיפים לעבוד בחברות הייטק מכיוון שהשכר ההתחלתי של מעצב גרפי מתחיל ללא ניסיון הוא עשרת אלפים שקלים. ארגוני היי-טק רוצים להתמודד עם מעצבים גרפיים שאין להם מומחיות רבה בשוק מכיוון שהם מעלים טרנדים ונושאים טריים שטרם נראו. אם ברצונכם ללמוד מהבית במסגרת פרטית ואישית, מלאו את טופס יצירת הקשר בעמוד זה ושוחחו עם אחד מיועצי הלימודים על הקורסים הרבים הנגישים לכם.

איך המכללה יכולה לעזור לך למצוא עבודה?

בבית הספר יש כוח עבודה מדהים שמעביר את העבודה היומיומית למעצבים גרפיים חסרי ניסיון. נוכל לצפות בגדולי תאגידי ההייטק בישראל השוכרים מעצבים גרפיים חסרי ניסיון בקטגוריה זו. נכון לעכשיו, קבוצה זו מונה למעלה מתשעה עשר אלף חברים, וזה המקום שבו אתה יכול למצוא את עסקי הפרסום הגדולים ביותר שמחפשים מעצבים גרפיים או בתי דפוס שמחפשים אנשים שיצטרפו אליהם. במהלך השכלתך, תוכל להקים שותפויות עסקיות עם מגוון חברות ולהעביר את תיק העבודות שהקמת. בית הספר מאמין בטכניקה זו של קידום תלמידים מאחר שהיא מאפשרת הטמעה מהירה. אם אתם אוהבים את עולמות העיצוב והפרסום, ללא ספק תמצאו רווחה כלכלית ואפשרויות קידום אדירות בתחום העיצוב הגרפי. רוב בוגרי העיצוב הגרפי עובדים כפרילנסרים בענף זה, ומספקים שירותי שיווק ופרסום לקידום אתרים על ידי פיתוח נוכחות דיגיטלית ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם. צור איתנו קשר ובדוק את כל הסרטונים בעמוד זה.